Hype

niedziela, 5 maja 2013

Casual - summer style ?

  Hi Dear! How was you picnic? It was not too warm, but finally cleared up. Tomorrow I would like to spend a day in the sun or read a book. Unfortunately, I have to go to school. But from Tuesday to Thursday - only music. So a lot of time at home and on the town. Coming after the little outletach and sh. Maybe I'll find some treasure. Speaking of pearls, was yesterday in the factory and in the Magnolia in Wroclaw. I bought two pairs of glasses, white shorts with lace, garland, white lace skirt and blouse. I'm happy. It is a pity that I did not find anything in the Calzedonia, but still have time to holidays.
   Topic today is CASUAL. This is the most convenient and at the same time a very interesting style, especially in the summer. Despite appearances, there must be a trivial style. Dress and sneakers or shorts and high heels. Designs, nails. Do you like this style? What do you think about him?
Inspiration:
Cześć Kochani ! Jak minęła Wam majówka?  Nie było zbyt ciepło, ale wreszcie się rozpogodziło. Jutrzejszy dzień chciałabym spędzić na słońcu lub przy książce. Niestety czeka mnie szkoła. Za to od wtorku do czwartku - jedynie muzyczna. A więc dużo czasu w domu i na mieście. Połażę sobie troche po outletach i sh'ndach. Może znajde jakieś perełki. A propos perełek, byłam wczoraj w Factory oraz w Magnolii we Wrocławiu. Kupiłam dwie pary okularów, białe spodenki z koronki, wianek , białą koronkową bluzkę oraz bluzę. Jestem zadowolona. Szkoda tylko, że nie znalazłam nic w Calzedoni, ale do wakacji jeszcze czas.
  Temat dzisiejszy to CASUAL. To najwygodniejszy oraz jednocześnie bardzo ciekawy styl, zwłaszcza na lato. Wbrew pozorom, nie musi być to styl banalny. Sukienka i trampki albo krótkie spodenki i szpilki. Wzory,ćwieki. Lubicie ten styl ? Co o nim sadzicie ?
Inspiracje :                                                           Zestawy stworzone przeze mnie na polyvore.


 źródło: Tumblr.
Now my casual styling. Created with my new shirts, jeans and Converse.
And new glasses and bags of sh. I bought a sweatshirt in Cubusie. When I saw it was on the left side. I think the left even more I like it. So I have a double sweatshirt. Labels and ripped. How do you like it?


Teraz moja stylizacja casualowa. Stwoerzona z mojej nowej bluzy, jeansów i conversów.
Oraz nowych okularów i torebki z sh. Bluzę kupiłam w Cubusie.  Kiedy ją  zobaczyłam była na lewej stronie. I chyba na lewej nawet bardziej mi sie podoba. Więc mam podwójną bluzę. Wyprułam metki i jest. Jak Wam się podoba?

In May prepares an awful lot to do. Improving assessments ezaminy in music, my birthday, so I promise that I will be on vacation to post more often.
W maju szykuje się strasznie dużo roboty. Poprawianie ocen, ezaminy w muzycznej, moje urodziny itd. Obiecuję, że na wakacjach będę dodawać posty częściej.

5 komentarzy:

Jagoda pisze...

Super inspiracje :)

Anonimowy pisze...

So fine in those gray high-top chucks! More please.

Anonimowy pisze...

Zrezygnuj z 'angielskiej' części notki, gdyż jest ona niepotrzebna i naprawdę źle wygląda. + Piękna torebka. / DS

Patrycja Majka pisze...

Drogi Anonimie powyżej, dziękuję zqa uwagę. Ale dlaczego twierdzisz że wygląda źle ? Pozatym nie masz racji mówiąc e jest nie potrzebna. Ponieważ 45 % czytających mojego bloga są z poza granic polski. Co wynika ze statystk udostęonionych prze google. Pozatym dowód masz nawet komentarz powyżej.

Ewelina pisze...

Bardzo inspirująco :)