Hype

wtorek, 4 czerwca 2013

H&M's outfit and converse


Hi dears. Ended up just as I thought. I'm lying in bed with fever and I am relieved by the end of the week. And on Monday exams .. I'm afraid that I do not postponed.
Today I'll present outfit from H & M. Golden shirt ever mentioned both the photoblog for a white shirt. I do not remember. Contribution to the black pants or with HM and my favorite sneakers. Over a black handbag bought in Second Hand and it is. Recently, I have manias curls. And I make them obvious, washed my hair in the evening and wait until it is dry, once dry impose a three (!) foam rollers and I go to bed.

Cześć kochani. I skończyło się tak jak myślałam. Leżę w łóżku z gorączką i jestem zwolniona do końca tygodnia. A w poniedziałek egzaminy.. Boję się żeby mi nie przełożyli. Ale co tam najwyżej. 
Przedstawię Wam dziś outfit z H&M. Złotą bluzkę wymieniłam kiedyś na photoblogu za jakąś biała koszulę. Nie  pamiętam. Dołożyłam do niej czarne spodnie też z HM i moje ulubione trampki. Ponad to czarną torebkę kupioną w Second Handzie i jest. Ostatnio mam manie loczków. A robię je banalnie, myje włosy wieczorem i czekam aż wyschną, gdy już wyschną nakładam 3(!) wałki z gąbki i kładę się spać. Czemu tylko 3? Gdybym założyła więcej loczki były by cieńsze i wyglądałabym jak pudelek. Dostosujcie to do swoich włosów. Nie stosuje lokówek, prostownic, bo szkoda mi włosów. A są po tym naprawdę zniszczone.


(hand made jeans jacket)
Photographer Pola Jakubowska
Kisses Patrycja.

6 komentarzy:

Paulina Anna pisze...

Ta bluzeczka jest piękna!

Anula Chamot pisze...

Bardzo ładne zestawienie :-) ale najbardziej to mi się podoba torebka taka w moim stylu :-) mam podobną

Anonimowy pisze...

I absolutely love your style !! Especially the grey top and the jean !

Louisa
www.lookbyls.blogspot.fr

AgataP pisze...

Conversy zawsze spoko :)
Piękne włosy :)

Lady Fashion pisze...

Świetna bluzeczka. Bardzo mi się podoba. :))
http://allergy-to-life.blogspot.com/

Gaby de Modacapital pisze...

Hi!! :)
I really like your blog and your style!
I´m following you :)
maybe if you want, you could visit my blog too,
and if you like it, follow me back!
http://modacapital-blog.com
kiss