Hype

niedziela, 28 kwietnia 2013

Summertime !

  Hi Dear! The weather is a little spoiled, I hope that the Picnic will be warm!
I have a proposal for you .. If you belong to those who have a closet full and do not know what to wear or for people who have a couple of things and do not know how to choose-write to me! Describe to me your stuff, send pictures or find the similar with allani.pl or fashiolisty. If you use the specified parties, things like your Lay the 'set' and a link to send me a set. If you want to can you upload your photo, it will be useful, reconciling it is not necessary. In the message, post the occasions on which you want to wear. Contact me at e-mail: everyoooneisdifferent@gmail.com.
I hope you like the idea! Welcome.

Cześć Kochani ! Pogoda nam sie trochę popsuła, mam nadzięję, ze na Majówkę będzie ciepło!
Mam dla Was  propozycję.. Jeżeli nalezycie do osób, które mają pełną szafę a nie wiedzą w co się ubrać lub do osób, które mają kilka rzeczy i nie wiedzą jak je dobrać- napiszcie do mnie! Opiszcie mi wasze rzeczy, wyślijcie zdjęcia lub znajdźcie podobne za pomocą allani.pl  lub fashiolisty. Jeżeli posługujecie się podanymi stronami, rzeczy podobne do waszych ulóżcie w 'zestaw' i link do zestawu wyślijcie mi. Jeżeli chcecie mozecie zamieścić swoje zdjęcie, będzie to pomocne, jednal nie jest to konieczne. W wiadomości zamieście okazje na jaką chcecie się ubrać. Kontakt ze mną pod adresem e-mail : everyoooneisdifferent@gmail.com.
Mam nadzieję, że pomysł Wam się podoba! Zapraszam.

And now, today's topic. August holidays are approaching, which I think everyone associated with beach, rest, sun, sun exposure, thus swimwear, sandals, dresses, skirts, shorts, sunglasses.
Today I will deal with something else for me there was, swimwear, sandals and sunglasses!
After one swimwear where to find fashionable and cheap? I would recommend Factory! For those who do not know, it's a shopping center consisting only of outlet stores, that is, where you can find clothes from the liquidated slepów, or previous collection. In Wroclaw Factory is Calzedonia, which years ago I bought a dress for 4 zł!
  This year, we do not limit the colors! Calzedonia The new collection, there are many colors and patterns! So let's put on convenience and your own tastes!
After two glasses, wszywscy follow fashion, a few people wondered if the trendiest style matches the shape of his face. And so some people look weird. Glasses is a supplement that is fashionable in any form. This is because in previous holidays were popular 'kujonki' does not mean that the flies and the others were not fashionable in the same way we have it now! Really Focus on how you look at the data glasses, rather than those that are fashionable. And here is some advice:

A teraz dzisiejszy temat. Zbliżają sie wakacje, które chyba każdemu kojarzą sie z plażą, odpoczynkiem, słońcem, opalaniem, co za tym idzie stroje kąpielowe, sandałki, sukienki, spódniczki, szorty, okulary.
Dzisiaj zajmę się czymś, czego jeszcze u mnie nie było: stroje kąpielowe, sandały i okulary słoneczne!
Po 1 stroje kąpielowe, gdzie znaleźć modne i tanio ? Polecam Factory! Dla tych co nie wiedzą, jest to centrum handlowe składające się jedynie ze sklepów outlet, czyli takich, w których znajdziemy ubrania z likwidowanych slepów, lub poprzednich kolekcji. We wrocławskim Factory znajduje się Calzedonia, w której rok temu kupiłam strój za 4 zł! 
 W tym roku nie ograniczamy się kolorami! W nowej kolekcji Calzedoni występuje wiele kolorów oraz wzorów!  A więc postawmy na wygodę i własne upodobania !
Po 2 okulary, wszywscy podążają za modą, a mało kto zastanawia się czy najmodniejszy krój pasuje do kształtu jego twarzy. I w ten sposób niektórzy wyglądają dziwacznie. Okulary to dodatek , który modny jest w każdym kształcie.  To ze w poprzednie wakacje modne były 'kujonki' nie znaczy ze muchy czy inne były  nie modne tak samo mamy teraz! Naprawde skupcie się na tym jak wyglądacie w danych okularach, a nie na tym, które sa najmodniejsze. A o to kilka porad:
                                        Mam nadzieję , ze powyższy obrazek Wam pomoże !

                                                                       Inspirations:
Źródło: Tumblr.


4 komentarze:

modanastrychu pisze...

Świetne inspiracje, czuć lato ;)

Karolina Usień pisze...

Fajne inspiracje !
masz ładnego blog
obserwuje *.* !

VIOLET pisze...

Świetny letni mix! Dziękuje za odwiedziny, również obserwuję :-)

Aguś pisze...

Genialne zdjecia;) świetny blog,rownież obserwuje;)