Hype

piątek, 29 marca 2013

Differentway

   Okay, yesterday someone's comment totally ruined my mood. I broke and I wanted to delete the blog. But then someone explained to me something.And then I had the idea. Why the first comment was negative?
Maybe it's because I do not write what I'm thinking? I introduced myself censorship.And that meant that this blog has become empty.

  Okej, wczoraj czyjś komentarz totalnie zepsuł mi humor. O tak , podłamałam się i nawet miałam ochote wejść w ustawienie i nacisnąć 'usuń blog'. Ale potem ktoś przemówił mi do rozumu. I włączyła się tak zwana żarówka. ' Ika, przecież nie tylko ciebie krytykują'. Spoko, ok, dobra, ale dlaczego pierwszy komentarz był negatywny ? Może dlatego, że nie do konca piszę co myślę? Wprowadziłam sobie cenzurę. I to odrobine sprawiło iż ten blog stał się pusty. A odpowiedź do komentarza napiszę tutaj.
    Koleżanko, kolego anonimie. Po pierwsze szkoda, że sie nie podpisałeś/łaś, gdyż czas nauczyl mnie, że anonimy nie zawsze piszą prawdę. Po drugie znam pewnego bloga, w którym blogerka w każdej notce zmieszcza zdjęcia robione telefonem w lustrze czasem w sklepie czasem w domu. Po zatym gdybym wszystkich oceniała po pierwszych postach i skazaółabym wszystkich na porażkę, jak Ty to pewnie sporo bym się pomyliła. dziewczyna, o której pisałam w odpowiedzi o 'zdjęciach w lustrze' jest sławną blogerką.
Cieszę się, że wskazałeś/łaś mi co jest źle, ale nie powiedziałaś/łeś mi co robić, żeby było lepiej.
 PS.: Ta notka, którą skomentowałas/łeś była jedyną ego typu. Więc wywnioskowałam, ze przeczytałaś/łeś tylko ją.

   Okay, and now we continue the real writing. Is there someone who can not only criticize, but to give a hint?I would be grateful. Today is going to be boring. I liked making bracelets and probably will do more of them.If my name combines music with fashion, I think I will do the same thing in the notes. Who do you listen to?Wszystkeigo I listen, I'm forced to do so. These are the advantages of going to music school.But do you know what I noted? In this school, people dress as they feel. Reflect themselves with the look and music. That's what inspired me to write a blog. My mother and grandmother sew. But they did not have time to teach me this.Why ? Probably because I was busy with music.
 And now, something that I will write...
   CONNECT MUSIC WITH FASHION... Certainly, a lot of you have watched my beloved series Gossip Girl, my inspiration for this series was Jenny- Taylor Momsen. The rude Jenny. The second my inspiration 'Rebellionstyle' is a singerfrom Paramore- Hayley Wiliams. So below Rebellion in two ways: Taylor and Hayley

Okej, a teraz  kontynuujemy prawdziwe pisanie. Tak od serca. Czy jest ktoś kto potrafi nie tylko skrytykować, ale dać też podpowiedź? Byłabym wdzięczna.
   Dzisiejszy dzień zapowiada się nudno. Pogoda się nie zmienia, Dawid w pracy, więc posiedze sobie w domu.  Spodobało mi się robienie bransoletek i chyba zrobie ich więcej, zwłaszcza, że kocham biżuterie.
Skoro moja nazwa łączy muzykę z modą, sądzę, że to samo zrobie w notkach. Kogo słuchacie ? Albo innaczej, jakiego rodzaju muzyki?  Ja słucham wszystkeigo, w sumie jestem do tego zmuszona. To właśnie plusy chodzenia do szkół muzycznych. Ale wiecie co zuważyłam ? Własnie w tej szkole ludzie ubierają się , tak jak się czują. Odzwierciedlają siebie za pomocą wyglądu i muzyki. Własnie to zainspirowało mnie do pisania bloga. Chodź moja mama i babcia szyją, nie miały czasu mnie tego nauczyć. Czemu ? Pewnie dlatego, że byłam zajęta muzyką.  A teraz coś o czym będę pisać...
POŁĄCZMY MUZYKĘ Z MODĄ...
Napewno, dużo z Was oglądało mój ukochany serial Gossip Girl, moją inspiracją z tego serialu była Jenny. Czyli Tylor Momsen. Ale nie mała, grzeczna Jenny. Tylko ta,która zaczęła być odrobinkę niegrzeczna.
Drugą moją inspiracją stylu ' Rebellion'  jest wokalistka Paramore Hayley Wiliams. A więc poniżej Rebellion na dwa sposoby : Taylor i Hayley.

(newyorker T-shirt, short from Targ and high heels shoes from USA)    

(second-hand leather jacket, Zara shirt, short from Targ, snickers from Targ)

KISSES Patrycja.
           

10 komentarzy:

Monika.K pisze...

Blog świetny a post bardzo mi się podoba :)
Może obserwujemy ? :*

Cloudy pisze...

nie warto się przejmowac hejterami! :) pozdrawiam i zycze powodzenia :*

Paula pisze...

nie martw się anonimy Ci zazdroszczą i tyle !!!! :P świetny zestaw !!! <3 pozdrawiam :*

Anettaa pisze...

świetne fotki, fajny post ;)

Natalia pisze...

śliczne masz włoski kochana!
zapraszam do siebie i wspólnego obserwowania:)

redsun pisze...

suuper;)

zapraszam do wzajemnej obserwacji :)

Kacper Zook pisze...


no niestety - Haters Gonna Hate ! ;)
Fajny pomysł na zdjęcia na dworcu :)
__________
Zapraszam do mnie: www.kacperzook.blogspot.com

Maja Pawłowska pisze...

fajny look! zapraszam do mnie http://decodethedresscode.blogspot.com/

Asia pisze...

mi się bardzo podoba twój blog, nie przejmuj się jakimiś głupimi komentarzami, każdy przynajmniej raz taki dostał ;) obserwuję
wesołych świąt

JustynaPolska Stylist&Make-upArtist pisze...

dzieki;)

pozdrawiam :)